Kde sa podelo objektívne spravodajstvo?

Autor: Radovan Bajer | 22.11.2013 o 21:52 | (upravené 22.11.2013 o 22:59) Karma článku: 19,53 | Prečítané:  2015x

Dnes prebehla v Bratislave akcia, ktorej cieľom bolo ukázať, že tento národ má už pokrk zlodejov a farizejov vo vláde, vláde ktorú sme si zvolili a ktorú môžeme odvolať. Môžeme, len to by Slovák musel chcieť. Iba večer sa dozvie zo správ a médií, že sa niečo opäť udialo v hlavnom meste. Čo tam nemajú v tom hlavnom meste nič na práci?

Majú, ale ľudia sa dokážu zomknúť a ukázať súčasnej vláde, že niečo nie je ok. Ale je ich len hŕstka. Zatiaľ. Ale ako sa hovorí, tam kde je jeden mravec pribudne ďalší a ďalší a nakoniec je tam obrovské mravenisko. A toto sa deje teraz v Bratislave, opakuje sa to a dúfam a pevne verím, že to neostane zabudnuté ako protest gorila, kde inde vo svete by padali hlavy, vláda, zatýkanie. Len na Slovesku nie. A prečo?

Naše média, či už televízne alebo internetové a v papierovej podobe o takýchto akciách informujú len málo a keď aj, nepodávajú skutočný obraz. A prečo aj, keď každý denník má svojho "politického anjela", čo občas musí dať tomu svojmu dieťaťu paci paci po zadočku. Nechcem komentovať denník Sme a jeho informovanie. Chcem sa oprieť o televíziu. Príkladne Markíza dala tejto akcií titulok násilie v Bratislave. Násilie? Aké násilie? Nepokoje? Jediné násilie bolo páchané políciou na obyčajných ľuďoch, ktorí protestujú za lepší život na Slovensku. A tak ako Fico chodí so svojím ansáblom na rokovania do USA a ukazuje, aký máme dokonalý štát, tak u neho doma na Slovensku a obzvlášť v jeho čiernej diere menom Bratislava, čo nepovažuje za Slovensko, sa dejú nepokoje. Ľudia hladujú pán Fico, firmy krachujú, štátna správa a súdnictvo je totálne skorumpované, zlý ľudia prepúšťaný z väzieb a nesmiem zabudnúť aj na pána Kažimíra a jeho deštruktívnej finančnej politike. Televízia Joj spravila z protestu akciu, ktorú by som nazval vojna svetov a čakal by som už len pristánie mimozemského plavidla na námestí.

Prečo takto balamútia novináry a spravodajstvá ľudí? Sú ozaj objektívny, alebo sa jedná o politický nástroj na manipulovanie s verejnou mienkou? Čo si má potom myslieť človek, ktorý moc nesleduje dianie a vidí len večer správy? Bude si myslieť, že v Bratislave úradovali hooligans. No proste takto to denníky podávajú a sú doslovne nadržané z toho, keď policajt pacifikuje nejakého chudáka, čo došiel otvorene povedať Ficovi dosť! Vďaka takémuto spravodastvu sa potom nečudujem tomu, že ľudia majú pocit, že je už po kríze, ľudia nevedia, že je u obrovská nezamestnanosť, zadĺženosť, krach podnikov a iné vážne veci. Že tento národ sa konečne začína burcovať. Nie, pre novinárov sú dôležité iné kauzy ako nejaká Rezešová v base, čo zabila 4 ľudí. Snezácie a celebritky. O tom sa informuje. A keď sa má podať správa o tom, čo sa v skutočnosti deje, tak je buď schválne pod hrozbami vyššej sily informácia prekrúcaná a manipulovaná alebo vďaka nezáujmu novinárov. Tak či onak, toto mi začína pripomínať Bielorusko, policajný teror, zastrašovanie, manipulovanie a neobjektívne spravodajstvá... Táto krajina sa vracia späť.

ďakujem ti pán Fico!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Väčšiu lož a nepravdu o Paškovi ešte nikto nevyriekol (Schutzov týždeň)

Komunikačná bunka na Úrade vlády nesmie byť odmeňovaná z peňazí poplatníkov, ale jedine z kasy strany.

ŠPORT

Sagan bol v Japonsku za hviezdu, obliekli ho do kimona

Vlani Sagan na exhibičnom podujatí v Japonsku chýbal.

DOMOV

Kaliňákovi prihára. Štát mu platí luxusných hasičov

Za firmou Erupsi blízkou Kaliňákovi sú dobrovoľní hasiči.


Už ste čítali?