Obava z volieb!

Autor: Radovan Bajer | 28.3.2014 o 12:04 | (upravené 28.3.2014 o 12:20) Karma článku: 11,64 | Prečítané:  222x

Iste ste všetci postrehli mobilizačnú kampaň, aby každý šiel voliť. Nebudem písať koho bude občan voliť, s ktorým som sa osobne vonku v uliciach Bratislavy stretol. Noviny sú tiež plné jedného človeka. Každý chce zmenu.

Áno, chcem zmenu! Vláda jednej strany bude návrat k autokratizmu! Viete čo to je? Viete čo hrozí na Slovensku? Lukašeno a Putin budú pre tak malá štát akým je Slovensko slabý odvar. Čoho sme svedkami?! Faloš, krutosť, letáky a ohováranie. Človek sa chváli svojím úspechom, že ho pozná každý! Áno pozná ho každý ako človeka, ktorý svojou stranou a jeho učiteľom Mečiarom, mal sedieť pred nezávislým súdným tribunálom  za VLASTIZRADU! Sme svedkami všetkého možné, čo ovplyvňuje nás všetkých. Sme svedkami zaujímavého úkazu, kedy 8.marec trvá 19 dní... Každý si urobte obraz, sú aj videá z prenosov a rozhovory s ľuďmi, ktorých by som okamžite zbavil možnosti voliť, nie pre ich vek, ale preto lebo ani nevedia skutočnú pravdu. Žijú mimo reality. Ale vrátim sa na začiatok. Ľudia majú obavy, že aj tak vyhrá ten pán.. Otvorene povedia, že človek, ktorý je schopný takej faloše je možno schopný aj iných vecí..

Môj názor je jasný.. Ak tak silná mobilizačná kampaň, ktorá smeruje k zmene, voliči dokonca návštívia ich rodnú domovinu, aby odvolili so slovami, "aby sme sa tu mali konečne lepšie a preto ich povinnosť našepkáva, musím prísť a nenechám tých ľudí, čo chcú konečne zmenu v trabloch...", ľudí čo tu ostali a musia znášať to utrpenie sociálnych istôt, musíme im pomôcť.. Akonáhle to dopadne zle, začínam sa veľmi obávať, ale veľmi, či sú voľby vporiadku a či tu ostala nejaká tá demokracia... Pretože verejnosť v uliciach vrátane mňa začína pochybovať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Agent ŠtB aj tanečníčka z klipu. Kto už formoval tvár Fica?

S ľuďmi, ktorí premiérovi Robertovi Ficovi radili v komunikácii alebo za neho hovorili sú spojené podozrenia z korupcie aj fyzický útok.

KOMENTÁRE

SNS aj Smer využívajú Kočnerovu muníciu

Nezávislosť RTVS ohrozujú iné veci, než smsky šéfa spravodajstva.

SVET

Najvyšší kostol na svete ohrozuje ľudský moč

Ľudí neodrádza polícia ani vysoké pokuty.


Už ste čítali?