Fico nás označuje za fašistov a neslovákov

Autor: Radovan Bajer | 24.11.2013 o 10:35 | (upravené 25.11.2013 o 21:54) Karma článku: 22,57 | Prečítané:  6812x

Máme po župných voľbách. Prebehli demokraticky, chvalabohu. Ale samozrejme neostalo to bez reakcií či v novinách alebo tu na blogu. Možno sa budem opakovať, ale tiež prispejem svojím pohľadom a názorom na danú vec, pretože medzi riadkami vidím veľa zlého. Ale nie vďaka Kotlebovi.

Už v prvom kole sa ukázalo, že Bratislava má rozum, za čo úprimne ďakujem všetkým, čo podporili inú cestu a nie tú sociálnu. Vieme všetci dobre, kam smeruje táto súčasná politiku vlády jednej strany. Proste celé zle. Ale ľudia sú ja tak manipulovaný novinami, názormi politikov a myšlienkami komentátorov. A to sa mi nepáči.

Bratislava nie je Slovensko. Na túto reakciu som napísal svoj blog a poďakoval som pánovi Ficovi za prejav jeho briliantného názoru. Ono ako sa hovorí, že keď je človek pod parou (nervózny), tak vypadne z neho aj pravda a tak aj v tomto prípade považuje Fico Bratislavu zrejme za krajnú obnož krajinky, kde sa snaží robiť zázraky a ľudia mu to stále žerú. Hlavná vec je, že v Bratislave žije, má tu sídlo svojej strany. Budiš, vyzval som ho, aby sa zbalil a založil svoju centrálu tam, kde má najväčšie preferencie. Bratislavčania majú rozum pán Fico, nemusíte ich urážať a ukazovať tak celému Slovensku, že sme totálne blbí. Nie sme, blbé je to, ako sa ponižujete Vy a Vaša strana a do akých extrémov ste schopný zájsť, keď sa Vám prestáva dariť. A to je len začiatok, príkladom je skupinka slobodných občanov, ktorí začali prejavovať svoj názor na verejnosti a bohužiaľ vďaka kúpeným a strannícky orientovaným médiam ich považujú za šarlatánov a iné kreatúry a pritom sa jedná o normálnych ľudí, čo majú svoj pohľad na vec. Ale pamätaj si pán premiér, že nie je dymu bez ohňa a noviny a protikampaň tento tlejúci oheň neuhasia a môže sa rozrásť.

Stalo sa to v Banskej Bystrici. A Vaša reakcia? Opäť spŕška urážok na národ, čo ho demokraticky a vlastným presvedčením zvolil. Rozhodli sa pre pána Kotlebu. A prečo? Pretože tento národ má pokrk Vašej politiky. Zvolili si extrémistu? Radikála? Hmm, dobre, má svoje názory čo sa nepáčia Vám, ale? Ľuďom sa páči, pretože nemá taký žiadny pohľad proti marginalizovanej skupine, teda Rómom. Vy a Vaši predchodcovia ste nič nerobili. Nechali sme si vypáliť hrad, kvantum peňazí ide na sociálne dávky práve pre takýchto. Vy ste sa vyjadrili, že nemôžete robiť nič, pretože máte zviazané ruky. Kde ste sa tak vyjadrili? Spomente si na návštevy a besedy na vysokých školách, kde sa Vaše výroky a názory pozorne sledujú. Mimo novinárov. Francúzi si vedeli spraviť poriadok. Vy sa bojíte. OK, ale národ sa nebojí a preto si zvolil túto cestu. A Vy ich teda urážate a hádžete vinu na pravicu? Nie je Vám hanba? Zvolila si Hitlera? Takto sa vyjadrujete? Vašimi vyjadreniami urážete tento národ pán Fico!

Bratislava nie je Slovensko! Zvolili si Hitlera! Dobre. Takže podľa môjho názoru tým, že diktujete kto sa má voliť ste pre mňa obyčajný diktátor a rozdiel medzi diktárom a Hitlerom nie je žiadny. Obaja robili rovnakú politiku, ale po svojom.

A zbytku chcem odkázať, že komentovať priebeh volieb je pekná vec, ale keď chceli niečo iné, tak k tým urnám mali ísť. Bolo by zaujímavé ako by dopadli v súčasnej dobe parlamentné voľby.

 

P.S. obrázok je z paródie diktátor Charlie Chaplin

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?