Začal sa hon na čarodejnice!

Autor: Radovan Bajer | 26.11.2013 o 9:35 | (upravené 26.11.2013 o 16:48) Karma článku: 16,46 | Prečítané:  1156x

Moja vina, moja vina, moja preveľká vina..... Mám ísť teraz do kostola a žiadať o odpustenie? Prečo? Pretože som prejavil svoj názor?

Mám otvorené ústa. Nie z úspechu Mariána Kotlebu, ale čo sa okolo toho deje. Tento stav by som mohol prirovnať k honu na čarodejnice. Ten je vinný, tamten je vinný, Smer-SD vykrikuje, že sme si zvolili Hitlera, Duce-ho, diabla a pod. No paráda. Novinári sú kapitola sama o sebe. V podstate sa tu nič iné nepíše, len o tom, aký je Kotleba radikál, fašista, Nácek a iné blbosti. Píšem blbosti, pretože táto novinárska štvaná kampaň je v podstate reklama. Čím väčšia je nenávisť politikov a novinárov voči Kotlebovi, tým väčšia je šanca, že to u ľudí vyvolá opačný efekt. Budú ho viac milovať presne tak, ako začali ľudia milovať v 30. rokoch 20. storočia Hitlera. Hitler prišiel v dobe, keď bol totálny chaos v nemeckom systéme presne tak isto, ako je chaos v súčasnosti na Slovensku. Blogeri a mimovládky, čo protestujú proti Kotlebovi obrázkami koncentračných táborov, genocídy a iných bizarností, do ktorých sú schopní ísť, by som prirovnal k cirkvi v dobe, keď sa Galileo Galilei snažil vysvetliť princíp vesmíru. A predsa sa točí. Áno, točí sa to všetko okolo Kotlebu. Komentátori, politici, SAV-ka, politológovia a iní teraz kričia, pre boha, čo ste si to zvolili. A vysvetľujú to rôznymi úvahami. Pomsta voličov, nechuť, nevôľa, problémy len tam, kde majú Rómov (Cigáňov). To bolo na začiatok asi všetko, poďme k faktom.

Čo sa deje v zahraničí? Moc novinári nesledujú, že vo Francúzsku, alebo Grécku sa ľudia tiež začínajú radikalizovať. Až teraz ich to začína zaujímať? Výsledkom je, že v rámci globalizácie a presunu národov, začína narastať aj negatívum v podobe nedostatku práce, problémov s menšinami a iné.

Rómska otázka. Kde do teraz bola vláda? Čo pre túto otázku spravili? Nič, Družstevná v Malackách je toho príkladom. Zúfalý výkrik človeka o pomoc. A čo sa deje? Nič. Kam to zájde? Až niekomu prasknú nervy a príde k streľbe? Potom budú novinári komentovať, že to bol skrat, cigáni, že sú rasovo diskriminovaný a ľudia budú odvracať hlavy od problému a tváriť sa, že sa nič nedeje. Alibizmus. Čistý alibizmus. Keď by to spravili cigáni alias Rómovia, tak sa označia za skratové konanie, nesvojprávnych a finish. Po pár rokoch alebo mesiacoch opäť bude problém na božom svetle a všetci sa budú tváriť, že je vsjo vporiadku.

Mimovládky. Čisté alibistické organizácie spolu s EU. Odkazujú na ochranu menšín, ale pýtam sa, kto ochráni nás? Rómska otázka prerastá ľuďom cez hlavu a bohužiaľ sa začína šíriť ako potopa. Hlavne, že novinári ukazujú zábery na osady, kde vykrikujú na nás, gadžovia, veď nám dajte byty, alebo sa o nás postarajte. A nič.. Všetci sa tvária ignorantsky až pokým Slováci ako národ nevezmú vec do vlastných rúk a nezvolia Kotlebu. A následne tu začnú novinári kričať spolu s politikmi, že sa tento národ zbláznil. Opäť hovorím, že alibizmus.

Francúzi hromadne vysťahovali Rómov, Angličania začínajú mať problémy. Je zaujímavé, že EU mlčí. A prečo aj, veď Francúzsko a Británia spolu s Nemcami sú tzv. ťahúň únie. Ale Slovensko?

USA označilo Kotlebu za Hitlera. Hmm trafená hus zagágala, veď sa stačí pozrieť, čo robí USA na blízko východe a čo podporuje. Nie je genocída na arabskom národe? Aký hon robia proti muslimom. Dobre, dobre, niekto si povie teroristi, ale nie je to tak celkom pravda. Je to tiež hon na čarodejnice. Všetci sme ticho...

EU dotuje projekty na Rómov. Tak sa pýtam vlády SR, kam sa tie peniaze podeli?? Ste ich rozkradli, neprišli nič s konkrétnym, ale keď sa dostane vďaka nám k moci Kotleba, už zrazu sa pohnú ľady?

Na záver dodám, že to, čo teraz čítam a čo počujem je čistý nič iné len čistý ALIBIZMUS! Novinári a politici, môžete sa hanbiť. Ostatní, čo označujú tento krok za krok k Hitlerovi, je z Vašej strany úbohé. Tento národ potrebuje zmenu, riešenie. Zvolilo si ho vlastným rozumom a žiadne mimovládky alebo Fico nebude diktovať, čo má alebo nemá robiť. Pretože potom to nie je demokracia, ale autokracia, vláda jedného vodcu menom FICO, ktorý teraz ako alibista všetkých naokolo pourážal a plače ako malé dieťa, ktorému zobrali na pieskovisku kýbliček a lopatku. A novinári sú ako mamička, čo ho mojká a hladká...

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?