Viva, ja - v ohrození!

Autor: Radovan Bajer | 5.12.2013 o 7:38 | (upravené 5.12.2013 o 12:20) Karma článku: 14,33 | Prečítané:  300x

Rádio Viva môže na frekvenciách vysielať už len do 21. decembra, do kedy má platnú licenciu. Corporate Legal získala licenciu projektom INFO Rádia, ktoré má byť prevažne hudobné a zábavné, no chce sa tiež venovať spravodajstvu a publicistike. Upozorňujem, že tu máme schránkovú firmu!

„Rada pri svojom rozhodovaní vychádzala z rozsudku Najvyššieho súdu SR, prihliadla na všetky okolnosti veľmi zložitej situácie, ako aj na to, že platnosť súčasnej licencie sa skončí v decembri 2013," povedal predseda Rady Miloš Mistrík. Po vyhodnotení všetkých podkladov sa Rada rozhodla pre uchádzača, u ktorého je najväčší predpoklad efektívneho využívania pridelených frekvencií, a to ako z programového, tak aj ekonomického hľadiska.

Toľko pár informácií z médií. Neveril som vlastným ušiam a očiam, keď som sa dozvedel túto správu. Veril som, že tento štát má aspoň toľko rozumu, že bude rešpektovať rozhodnutie Ústavného súdu. Nie. Nerešpektuje. Rada pre vysielanie a retransmisiu by sa v kľude mohla premenovať na Despotická-korupčná rada pre pridelovanie licencií. Je to hanba a toto, čo sa deje na Slovensku je vrchol drzosti. Bohužiaľ opäť musím skonštatovať, že je to všetko v nás. Sme ľahostajný voči všetkému čo sa okolo nás deje.

Zaslúžime si mať vlastný štát? Nie, pretože sa o dianie v krajine nestaráme. Krajinu musíme zvelaďovať, ale tento národ ju nechal na pospas socialistickej vlády a golierníkom čo si robia s touto krajinou čo chcú. Byť občanom znamená mať aj určitú zodpovednosť! Čo si o sebe myslíme? Prečo sme taký povrchný, egoistický a sprostý? Prečo sa stále držíme vlastnosti čo nie je moje, tak je ukradnuté a nejako bolo, nejak bude?!

Slovensko sa vracia do doby totalitného režimu. Áno, pretože sa strácajú normálne rádia a ľudia sú kŕmený totálnymi spľaškami či už v TV alebo iných rádií, ktoré opakujú tú istú pesničku asi 200 krát denne a ich relácie sú o ničom...Dokážeme čumieť na Smotánku a táto smotánka nám berie Rádio Viva čo budujeme všetci, čo sa zúčasňujú akcií, volajú do dopravného servisu a vykonávajú iné aktivity. Toto nie je záchrana niekoho rádia a ľudí, čo tam pracujú. Toto je naše rádio a necháme si ho vziať pochybnou firmou. Hlavne že Fico vykrikuje, že bude bojovať proti schránkovým a garážovým firmám. Obraz si môže spraviť každý.

Rovní a rovnejší. Príklad je Ukrajina a boj, síce za niečo, čo možno neskôr oľutujú... Toto sa na Slovensku nikdy nestane. Ukrajina by mala byť Slovensko a Slovensko Ukrajinou, kde môže vládnuť sociálna vláda orientovaná na kradnutie, úplatky, policajný teror a ľudia im môžu tlieskať.

Záchranou rádia Viva môžeme spraviť ďalší krok proti supom, ktorý sa snažia zničiť to, čo im nevyhovuje.

Volám sa Radovan Bajer a osud rádia Viva mi nie je ľahostajný!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?