Nechceme tu Bielorusko pán Fico!

Autor: Radovan Bajer | 12.1.2014 o 19:53 | (upravené 12.1.2014 o 21:44) Karma článku: 17,91 | Prečítané:  309x

Neviem ako sa pozeráte na situáciu Vy Vážení občania SR, ale ja sa začínam obávať. Nechcem sa tu hrať na paranoidného psychopata so sklonom ku konšpiračným teóriam. Toto je varovanie pred tým, čo môže na Slovensku nastať.

Česť práci súdružka učiteľka, česť.... Sadnite si. Mladá generácia si to možno ani len nevie predstaviť vo svete modernej technológie, IT, hier a slobodného pohybu. Ja si na to spomínam dobre, zastihlo ma to na základnej škole ako pioniera, chvalabohu som sa už nestal zväzákom. Toto obdobie som si zapamätoval veľmi dobre. Ani nie tak červenou farbou, ale tým, že mi vzalo to najcennejšie. Vzalo mi mamu a brata. Moja mama bola učiteľkou na základnej škole v Bratislave na Bajkalskej ulici. Starší Bratislavčania si určite spomenú na tragickú nehodu 1981, keď opitý policajti šoférovali auto, ktoré dostalo šmyk a strhlo to na zastávku električky smerom do Ružinova. Na tej zastávke stála moja mama a brat. Ostal som polosirota. Ako to videl vtedajší režim? Vyhol sa autu, ktoré im vošlo do cesty.. Tot všetko. Môj otec pochádza z Azerbajdžanu, takže pravidelne chodil na "Februárku" na spoveď k štb-ákom. Aby moc nevyskakoval, pretože by ho mohli vyhostiť z tejto zasnúbenej zeme.

hviezda

www.tyzden.sk

Ale vráťme sa do súčasnosti. Vybojovali sme si pseudodemokraciu. Demokratická je tak leda sloboda pohybu, ale ako viete, pánovi Kaliňákovi sa zachcelo, aby sa Slovák hlásil po 90 dňoch, kde sa jeho ctený zadok nachádza. To už také slobodné nie je. Do vlády sa vďaka našej hluposti dostali červený. Z vlastného presvedčenia ich volili? Tak potom s pánom Bohom... BMG Invest a Horizont. Istrobanka im ako poučenie nestačilo. Tí, čo za minulého režimu boli v strane. Boli v KSČ. A takí tu teraz idú ukazovať prstom na demokraciu, idú hlásať sociálne istoty. Manipulovanie zo štastikami bolo typické pre minulý režim, ľudia nemali právo vedieť ako sa žije na Slovensku. Teraz sa manipuluje tiež, s hocičím. Či sa jedná o % nezamestnaných, o životnej úrovni o hocičom. Jasné, veď to robia aj na západe. Sama únia je banda manipulátorov. Minister školstva ide podporovať učňovské remeslá, aj keď im nevie ponúknuť prácu, sústavne a systematicky sa ničí stredná vrstva. Táto vláda na čele s pár bohatými nepotrebuje mať inteligenciu. Ona potrebuje zrejme robotnícku vrstvu, ktorá bude držať ústa a krok. X blogov som na túto tému napísal, aká je na ... spravodlivosť na Slovensku. Systematicky sa spreneverujú peniaze daňových poplatníkov. Nikomu sa nedvýhajú platy a zvýšenie minimálnej mzdy je výsmechom. Že inde sa žije horšie? Ale sme na Slovensku a tak nemáme právo byť na tom lepšie? Musíme do nekonečna poukazovať na to, že buďme radi? A čomu Slováci? Že hladujete? Že nie sme šťastný národ? To, že pár ľudí má niečo ešte neznamená, že sme tip top. Hlavne mi tu nepíšte do diskusie Vy pseudozbohatlíci, čo ste sa dostali k peniazom len tak. Samozrejme je tu pár šikovných, ale to je málo. A keď sa niekomu začne dariť, nastupuje silná armáda štátneho aparátu, ktorá Vám ukáže ráznu moc!

Je Slovensko policajný štát? Je a toho sa moc obávam, pretože ani tak ďaleko nie je od nás krajina menom Bielorusko. Represia, prenasledovanie, zastieranie, nevysvetlené razie ministrom vnútra. To všetko je len čerešnička na torte, boh vie, čo všetko sa tu deje. Chceme to vôbec vedieť? Mám taký pocit, že sme národ, čo sa bojí aj vlastného tieňa. Len nech mám telku, tupé seriály a svätý pokoj.

Pán Fico je pre mňa človek, ktorý by ako prezident ukázal pravú moc. Manipulovať s verejnou mienkou, oblbovať dôchodcov a sľubovať istoty. To je také slovenské.. Zakoreniť sa, zmeniť ústavu a riadiť štát ako prezident, ako premier ako všetko. A máme tu niečo, čo vystihuje prvá fotka.

Bielorusko. A potom až pochopíte, že čo sme si zvolili. Teda ja nie, pretože ja tohto človeka za prezidenta nechcem. Prezident musí byť čestný a hlavne nestranný. A mal by mať rád tento národ. No keďže má pod sebou tých, čo dávajú Slovákom rany istoty, že vyhlasuje o Bratislavčanoch (z médií), že nie sú Slovensko a on sa tu necíti doma, že nevie spraviť poriadok s justíciou a ide robiť zmeny až teraz pred voľbami... Toto nie je hodné postu prezidenta a keď má aspoň kus morálky a má ako sa slangovo hovorí gule, mal by stiahnuť svoju kandidatúru a ostať tam, kde patrí. Ako predseda strany, ktorá dúfam, že čoskoro pôjde na smetisko dejín ako HZDS.

P.S. som nestranný Vážená úderka zo Súmračnej.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?