Blízke stretnutie alebo akty X už aj na Slovensku

Autor: Radovan Bajer | 19.3.2014 o 21:23 | (upravené 19.3.2014 o 21:47) Karma článku: 10,96 | Prečítané:  280x

Mulder a Scullyová nech sa majú na pozore. Záhady začínajú postihovať aj Slovensko. Pretože drvivá väčšina príbehov sa deje v Amerike, tak bežnému človeku uniká informácia, že už aj na Slovensku máme záhady, ktoré stoja rovnako za pozornosť, ako UFO a duchovia.

Začnem od konca, a to blízkym stretnutím tretieho druhu, ktoré sme mali možnosť pozorovať dňa 19.3.2014. Tri bytosti, ktoré sa objavili na Slovensku viackrát sa tento krát pokúsili ovplyvniť ľudí vyhlásením, že najlepšia voľba je .... Schválne som vybodkoval meno, pretože každý dobre vie, kto je tá štvrtá bytosť.

Sme .sk

fotka z článku www.Sme.sk

Počas mesiaca január sa ako kruhy v obilí začali v schránkach slovenskej verejnosti objavovať divné materiály, ktoré upozorňujú na hrozbu, ktorá by mohla nastať, keby bol za vodcu galaktickej diery zvolený pán K. Galaktická diera je Slovensko, kde sa záhadne pošlú peniaze cez portálovú dieru menom dane, poplatky a iné finančné transakcie, no na druhej strane portálu v inej časti už nevylezú... Obava, že by vodca mohol rozuzliť záhadu portálovej diery je na mieste a správcovia tejto diery z toho nemajú radosť.

letáky

zdroj www.sme.sk

Ivestigatívnym pátračom sa podarilo zistiť, že letáková anomália bola vyslaná na podnet záhadnej bytosti, ktorá dokáže nabrať podobu hociktorého z nás a dokáže dokonca aj imitovať hlas.

Záhadný muž s cigaretou. Tento muž sa objavuje v aktoch X viackrát, aby nasmeroval Muldera nesprávnym smerom a zatajil tak skutočnú pravdu. Aj Slovensko má svojho muža. Muž s Coca Colou.

Pán cigareta

www.kultx.cz

cola

www.cas.sk

UFO a Slovensko. Najvyššia aktivita bola počas MDŽ, keď sme mali možnosť pozorovať záhadné bytosti ľakajúce ružami a sladkými rečami. Ich zámer do dnešných dní nebol objasnení, pretože ľudia, ktorí s bytosťami prišli do styku sú mimo reálneho vnímania. Ak aj nebolo vidieť samotné UFO, stopy sme badali prostredníctvom letákov, ktoré mali pripravovať ľudí, že k blízkemu stretnutiu môže prísť.. Ale nie je to pravidlo.

MDŽ

www.topky.sk

Mohol by som pokračovať ďalej, pozorovaní je v súčasnosti viac než dosť. Preto Vás chcem požiadať, nepodliehajte panike. Pri osobnom stretnutí prosím naštartuje svoje mozgové závity a začnite uvažovať. Ukážte, že máte rozum. To tieto bytosti odradí a presunú sa tam, kde sa bohužiaľ nepremýšľa alebo tam, kde sú ľudia pod vplyvom istôt. Verím, že časom takýchto miest na Slovensku bude menej a menej a bytosti odletia dopreč....

pekný večer ešte :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Branci pýtajú peniaze na domobranu. Končia na súkromnom účte

Výzvou na posielanie finančných príspevkov sa už zaoberá polícia.

KOMENTÁRE

Zmizne dôkaz o krytí Bašternáka?

Inšpekcia koná, akoby kryla ľudí, ktorí vlani zmarili raziu u developera.


Už ste čítali?